Newsletter MOSTOSTAL ZABRZE S.A.

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Pokaż informację o Ośrodku Spawalnictwa Ośrodek Spawalnictwa
Zamknij

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZEGO OŚRODKA SPAWALNICTWA

OŚRODEK SPAWALNICTWA MOSTOSTAL ZABRZE S.A.
ul. Towarowa 11, 41- 100 Gliwice
e-mail: os@mz.pl

OFERTA:

  • Szkolenia i weryfikacje spawaczy i ślusarzy z zakresu metod 111, 121, 131/135/136/138, 141, 311, w zakresie podstawowym i ponadpodstawowym blach i rur wg aktualnych norm i przepisów
  • Usługi spawania i naprawy urządzeń technicznych
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie spawalnictwa

BAZA SZKOLENIOWA:

  • 43 stanowiska spawalnicze
  • szkolenia na najlepszym sprzęcie spawalniczym: Fronius, Kemppi, Esab itp.
  • w pełni wyposażona sala wykładowa na 40 osób
  • wyspecjalizowana i doświadczona kadra
  • egzaminy przeprowadzane przez certyfikowane jednostki: Instytut Spawalnictwa, Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny, TÜV

Pozostałe informacje: TUTAJ

spółka notowana na GPW

  • en
  • pl

Kontakty bezpośrednie

Sekretariat Zarządu

Dorota Studzińska


 tel.: 32 37 34 230
 fax: 32 271 50 47
 e-mail: Dorota.Studzinska@mz.pl

Biuro Zarządu

Dyrektor Biura
Joanna Pilipczuk


tel.: 32 37 34 215
e-mail: Joanna.Pilipczuk@mz.pl


Specjaliści

Anna Hadzik-Rozmus


tel.: 32 37 34 339
e-mail: Anna.Hadzik-Rozmus@mz.pl


Izabela Flak


tel.: 32 37 34 430
e-mail: Izabela.Flak@mz.pl

Relacje Inwestorskie

Kontakt dla Inwestorów
Izabela Flak


tel.: 32 37 34 430
e-mail: Izabela.Flak@mz.pl

Biuro Zarządzania Personelem Grupy Kapitałowej
Kontakt HR

 tel.: 32 37 34 254
e-mail: kontakt.hr@mz.pl


Dział Rekrutacji


 tel.: 32 37 34 356
 e-mail: rekrutacja@mz.pl


Sprawy emerytalno-rentowe
Beata Klinowska

tel.: 32 37 34 216
e-mail: Beata.Klinowska@mz.pl

Zakupy
Kierownik Działu Zakupów Scentralizowanych
Kierownik Zespołu Magazynów
Krzysztof Szechlecki

 tel. 32 37 34 249
e-mail: Krzysztof.Szechlecki@mz.pl



Sekcja Zarządzania Flotą

Kierownik Sekcji
Jacek Sagan

tel. 32 37 34 212
e-mail: Jacek.Sagan@mz.pl


Platforma zakupowa:
http://zakupy.mz.pl/

Biuro Strategii, Rozwoju i Marketingu

Dyrektor Biura 
Marzena Twardzik-Kapis


 tel.: 32 37 34 241
 e-mail: Marzena.Twardzik@mz.pl

Finanse

Dyrektor Finansowy
Radosław Chrobok


 tel. 32 62 10 800
 e-mail: Radoslaw.Chrobok@mz.pl


Biuro Finansowe

Dyrektor Biura
Małgorzata Stasińska


 tel. 32 37 34 340
 e-mail: Malgorzata.Stasinska@mz.pl



Biuro Controllingu

Dyrektor Biura
Bartłomiej Redosz

 tel.: 32 37 34 292

e-mail: Bartlomiej.Redosz@mz.pl



Dział ERP

Kierownik Działu
Iwona Damaszek-Chromik

 tel.: 32 37 34 268
 e-mail: iwona.chromik@mz.pl

Zarządzanie Nieruchomościami


Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami w MZ Nieruchomości
Marcin Rybkowski


 tel. 32 77 75 407
e-mail: Marcin.Rybkowski@mz.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. CSR

Pełnomocnik Zarządu ds. CSR 
Martyna Samiec


 tel.: 32 37 34 297
e-mail: Martyna.Samiec@mz.pl

Dział BHP

Kierownik Działu BHP
Krzysztof Kruk


 tel.: 32 37 34 274
 e-mail: Krzysztof.Kruk@mz.pl

 Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Aleksandra Łój


 tel.: 32 77 75 191
 e-mail: iodo@mz.pl