Newsletter MOSTOSTAL ZABRZE S.A.

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Pokaż informację o Ośrodku Spawalnictwa Ośrodek Spawalnictwa
Zamknij

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z USŁUG NASZEGO OŚRODKA SPAWALNICTWA

OŚRODEK SPAWALNICTWA MOSTOSTAL ZABRZE S.A.
ul. Towarowa 11, 41- 100 Gliwice
e-mail: os@mz.pl

OFERTA:

  • Szkolenia i weryfikacje spawaczy i ślusarzy z zakresu metod 111, 121, 131/135/136/138, 141, 311, w zakresie podstawowym i ponadpodstawowym blach i rur wg aktualnych norm i przepisów
  • Usługi spawania i naprawy urządzeń technicznych
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie spawalnictwa

BAZA SZKOLENIOWA:

  • 43 stanowiska spawalnicze
  • szkolenia na najlepszym sprzęcie spawalniczym: Fronius, Kemppi, Esab itp.
  • w pełni wyposażona sala wykładowa na 40 osób
  • wyspecjalizowana i doświadczona kadra
  • egzaminy przeprowadzane przez certyfikowane jednostki: Instytut Spawalnictwa, Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny, TÜV

Pozostałe informacje: TUTAJ

spółka notowana na GPW

  • en
  • pl

Budujemy koncertowo

2018.08.08

Spółka z Grupy Mostostal Zabrze podpisała umowę, z Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia w Jastrzębiu – Zdroju, na budowę sali koncertowej.

MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. (MZ GPBP) zrealizuje zadanie pn. „Rozbudowa budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jastrzębiu – Zdroju o salę koncertową wraz z zagospodarowaniem terenu oraz dostawą i montażem wyposażenia technicznego”.

Wartość kontraktu wynosi 15.250.100 zł brutto, a realizacja ma potrwać 480 dni.

Nowoczesny obiekt pomieści na widowni 360 osób i będzie się składał z trzech podstawowych stref: sali koncertowej (fotele - 360 osób), przestrzeni foyer/zaplecza artystów i pomieszczeń sanitarno - technicznych. Kubatura rozbudowywanej części wynosi 15 520,00 m³.

W ramach zamówienia Spółka wykona roboty budowlano – instalacyjne związane z rozbudową budynku o salę koncertową wraz z zagospodarowaniem terenu, a także dostarczy, zmontuje i uruchomi wyposażenie techniczne związane z oświetleniem scenicznym, nagłośnieniem oraz systemem produkcji obrazu.

W ramach prac przewidziane jest także wykonanie infrastruktury wewnętrznej i zewnętrznej, w skład której wchodzą: przyłącza i przebudowa sieci wodno-kanalizacyjne oraz sieci ciepłowniczej, przebudowa sieci gazowej, a także przebudowa sieci średniego i niskiego napięcia.

MZ GPBP od lat specjalizuje się w realizacji inwestycji z sektora użyteczności publicznej, w tym dotyczących budowy, rozbudowy czy modernizacji obiektów związanych zarówno ze szkolnictwem podstawowym, jak i wyższym. Obecnie spółka realizuje inwestycje dla Uniwersytetu Opolskiego i Zespołu Szkół Sportowych w Zabrzu. W ostatnich latach zrealizowała szereg obiektów dydaktycznych dla uczelni wyższych, w tym m.in. dla Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Śląskiego oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.